Zdrowe płatki

Zdrowe płatki

Jesteśmy jednym z kluczowych polskich wytwórców zdrowych oraz ekologicznych artykułów, które wyrabiane są z zachowaniem najlepszej jakości oraz na podstawie surowców w 100% naturalnych. Toteż nie musimy użytkować żadnych konserwantów, wzmacniaczy smaku, zapachu ani barwników. Gwarantuje to odpowiedni tok produkcji, w którym wytwarzana przez nas pokarm nie traci bogactwa witamin oraz mikroelementów.

Kluczową misją firmy jest wytwarzanie takiej żywności, żeby spełniała jej osoba wymogi stawiane z rana przez istota żywa. Śniadanie musi stanowić pełnowartościowe, obejmować odpowiednie zestaw odżywcze, stanowić sycące i zapewnić na ospale energię. A także takie racja są nasze artykuły, a pośród nich: Płatki Sonatina, Płatki Crocole (produkowane z myślą o o pociechach), Płatki Misiole (także dla dzieci), Płatki Sportina, Musli i Pieczywo chrupkie

Nasza przedsiębiorstwo zajmuje się również wytwarzaniem artykułów ekologicznych, spełniających wszelkie wymogi, które posiadają żądany certyfikat IFS. Wśród nich odkryć można wiele rodzajów płatków kukurydzianych, np. fit z truskawkami.

Miłośnicy artykułów pełnoziarnistych również znajdą coś dla siebie, czyli Bran flakes| Bran sticks

U nas możesz nabyć Bread Chips, które wypiekane są bez dodatku tłuszczu. A o ile zechcesz – wyprodukujemy płatki śniadaniowe na zamówienie.

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem w obszarze Private labels i odpowiednie zaplecze produkcyjne. Od nas możesz więc zdobyć pomoc w zakresie opracowania receptury żywności śniadaniowej, doboru opakowania i samej jej produkcji. Nasze artykuły dostępne są zupełnie, hurtowo i w kanale nowoczesnym. Na co dzień staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 21.12.2017 18:35:58)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz