Szkolenia żeglarskie

Szkolenia żeglarskie

Szkoła Żeglarstwa JUNGA działa ciągle na rynku już od niespełna 10 lat z powodzeniem kształcąc coraz to młodszych adeptów morskich przestrzeni oraz żeglarstwa. Najpopularniejsza oraz w największym stopniu renomowana szkoła żeglarstwa w województwie pomorskim od 2000 roku.

JUNGA to głównie niesamowita żeglarska entuzjazm połączona ze wspaniałym darem smakowania sporej wody wszystkimi, nawet w największym stopniu uśpionymi zmysłami, z wrodzoną dziecięcą ciekawością oraz nieprzeniknioną wrażliwością na to co nas otacza. Kadra szkoły JUNGA stawia sobie za najważniejszy cel urzeczywistnianie nawet w największym stopniu szalonych młodzieńczych aspiracji oraz marzeń dotyczących morza. W propozycji szkoły można znaleźć szkolenia oraz kursy żeglarskie dla początkujących i bardziej doświadczonych adeptów morza oraz żeglarstwa, a także szkółki żeglarskie dla dzieci oraz młodzieży trwające od kilku do kilkunastu dni.

JUNGA proponuje również czartery przeszło 4000 jachtów na całym świecie, a także doświadczoną obsługę oraz rzetelną pomoc doświadczonych żeglarzy, którzy swoje szlify zdobywali na akwenach całego świata.

Szkoła żeglarstwa JUNGA proponuje też stosunkowo krótkie rejsy weekendowe dla początkujących po Zatoce Gdańskiej, jak oraz dobitnie bardziej ambitne dalsze wyprawy oceaniczne. Trasy wszystkich proponowanych rejsów prowadzą szlakami przetartymi przez żeglarzy pracujących w szkole, którzy mogą się pochwalić bardzo bogatym oraz cennym doświadczeniem na różnych akwenach świata. JUNGA to głównie doskonały dla osób, które jeszcze nie wiedzą czy żeglarstwo to ich pasja. Członkostwo w kursach oraz rejsach organizowanych przez szkołę JUNGA z pewnością ich do tego przekona.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 20.03.2018 14:59:58)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 18.12.2016 20:42:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz