Szafki basenowe – Jasal

Szafki basenowe - Jasal

Sprzęt zaprojektowany do zagwarantowania prywatności w publicznych łazienkach oraz innych tego typu przestrzeniach winien być wykonany z bezpiecznych, solidnych materiałów, przyjaznych także co do wizualnym.

Kabiny sanitarne produkujemy wykonujemy, konstruujemy z myślą o tym, ażeby korzystanie z nich nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Niejednokrotnie zdarza się bowiem tak, że tenże sam wygląd konkretnych pomieszczeń w łazienkach zniechęca w dodatku, ażeby je odwiedzić. Nasze obiekty są zaś bardzo eleganckie, odporne oraz łatwe do regularnego czyszczenia, za sprawą czego powinny świetnie wykonać swoją rolę.

Idealnie odnajdą się też one w takich obiektach jak basenowe przebieralnie, dokąd zapewnią niezbędną prywatność w dodatku, ażeby spokojnie przebrać się w odpowiednią odzież. Dzięki w pełni spersonalizowanym pod kątem Waszego zlecenia rozmiarom, ich użytkownicy będą mieć wewnątrz multum miejsca, co zapewni dodatkową swobodę oraz pełen luksus użytkowania.

Modele produkujemy w dwóch wersjach – z płyty wiórowej laminowanej a także z płyty HPL. Pozwoli Wam to wybrać najlepsze wyjście pod kątem Waszych oczekiwań.

Możecie też liczyć na przystępne ceny a także wieloletnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej umożliwiamy wykonanie pełnej wizualizacji danego rozwiązania, w tym także pod kątem kolorystycznym, za sprawą czego w tym momencie na etapie projektu będziecie mogli sprawdzić, jaki wybór barw sprawdzi się najlepiej w Waszym przypadku.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości miło namawiamy do kontaktu telefonicznego względnie mailowego. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo w tym także liczne okładziny czy elewacje. Polecamy się!


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 18.12.2017 07:31:40)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz