Stroje na karnawał

Stroje na karnawał

Zabawy karnawałowe, na których wymagane są przebrania stają się coraz bardziej popularne. Tradycyjne kreacje wieczorowe są wypierane przez z większym natężeniem zabawne formy spędzania karnawału. Firma Ekomod szyje specjalne stroje na mięsopust dla dorosłych oraz na potrzeby teatralne.

Szycie przebrań odbywa się na skalę masową. Profesjonalni krawcy zapewniają prawdopodobieństwo uszycia strojów dla grup teatralnych, wypożyczalni czy zespołów muzycznych. Stroje szyte są na miarę oraz na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Firma po mistrzowsku potrafi się porozumieć z klientem oraz dostosować propozycję do jego potrzeb. Stroje na zabawy karnawałowe dla dorosłych produkowane są z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia dłuższe eksploatacja. Nie niszczą się szybko, stosunkowo łatwo można je utrzymać w czystości przez co mogą być długo eksploatowane.

Firma specjalizuje się również w szyciu strojów szlacheckich profesjonalnie odwzorowując każdy nawet najmniejszy szczegół. Profesjonalne nastawienie do pracy zapewnia spektakularne efekty. Wszelkie dodatki do strojów szyte są osobno. Ekomod przypadkiem pochwalić się również uszyciem strojów na koncert dla znanego zespołu „Queens”, którego członkowie wystąpili w nich w programie Kuby Wojewódzkiego.

Oferta firmy zawiera również realizację projektów dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dla przedszkoli, szkół, teatrów, firm reklamowych oraz na specjalne zamówienie klientów indywidualnych. W sprzedaży dostępne są stroje zarówno dla dorosłych jak oraz dla czereda. Posiadają gotowe stroje, jest także prawdopodobieństwo uszycia wybranego na miarę rodzaju. Wszechstronność oraz doświadczenie gwarantuje terminowe realizowanie zadań.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.12.2017 15:12:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz