R. Guzik – pokazy piłkarskie

R. Guzik - pokazy piłkarskie

Freestyle Football to żywiołowo rozwijająca się dyscyplina z pogranicza sportu a także sztuki. W ostatnich latach szczególnie popularna stała się ona na Zachodzie Europy, jednak również w Polsce rośnie liczba nie tylko jej fanów, ale też czynnie uprawiających ją zawodników.

Robert Guzik to jeden z w najwyższym stopniu znanych polskich Football freestylowców. Jego niezaprzeczalne umiejętności zostały docenione nie tylko na polskim podwórku, ale też w istotnych imprezach międzynarodowych. Lata praktyki a także doszlifowana piłkarska technika sprawiają, że wykonywane przez niego ewolucje a także triki wzbudzają entuzjazm sędziów a oprócz tego publiczności.

Pokazy Freestyle Football dzięki swojej niezaprzeczalnej widowiskowości już dawno zyskały popularność w dużo szerszym gronie, niż jedynie pośród pasjonatów tej dyscypliny. Propozycja wykonania freestylowego show wzbogaci każdą imprezę tematyczną, biznesową czy branżową.

Pokazy w wykonaniu Roberta Guzika to zabezpieczenie dobrej zabawy a oprócz tego zachwytu – dzięki swojej nieszablonowości stanowią one wyśmienitą alternatywę dla tradycyjnych występów muzycznych a także podobnych wydarzeń kulturalnych. Wszechstronny zawodnik podczas występu zaprezentuje akrobacje a także sztuczki w rozmaitych stylach – air, sd a oprócz tego upper.

Do tegowśród propozycji dla zdecydowanych partnerów znajduje się również oferta warsztatów. Chociaż profesja Football freestylowca nie jest łatwa w nauce, to nauka prostych – z początkiem – sztuczek będzie z całą pewnością przyjemna pod okiem tak doświadczonego fachowca.

Atutem Freestyle Footballu jest jego uniwersalność – niezależnie od charakteru imprezy, konferencji czy spotkania, jest jego osoba gwarancją dobrej zabawy a także niezapomnianego widowiska.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 02.05.2017 14:52:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz