Projektowanie 2D – megacad.pl

Projektowanie 2D - megacad.pl

Nasze przedsiębiorstwo oferuje aplikację do projektowania dla specjalistów z różnorakich branż.

Megacad jest programem , który powstał 1989 roku. Za jego sprawą możemy ustawić oczekiwane parametry modelowania 3D. Opierając się na pojedynczym projekcie możemy realizować projekty alternatywne. Możemy dzięki niemu na bazie dwuwymiarowej dokumentacji technicznej stworzyć modele 3D i 2D. Aplikacja staje się coraz bardziej powszechny na naszym rynku. Jest odpowiedni dla projektantów, ale również dla mechaników i konstruktorów.

Dzięki dodatkowym aplikacjom, takim jak aplikacje do rozwijania blach, tworzenia modeli kinematycznych, projektowania konstrukcji stalowych a oprócz tego aplikacje do sterowania obrabiarkami, praca z programem staje się jeszcze bardziej wygodna i przyjemniejsza.

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Nasze usługi są doskonałej jakości, wykonywane zawsze punktualnie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, ochoczo na nie odpowiemy.

Oferujemy miesięczną testową wersję programu Mega Cad, dzieki czemu będziecie mogli Państwo zaznajomić się z jego możliwościami przed zakupem pełnej wersji. Aplikacja ma bardzo multum funkcji i jest bardzo uniwersalny, wobec tego naturalnie przyda się w każdej firmie projektowej i nie tylko.

W naszej propozycji znajduje się wariant CAD dla szkół-edukacyjna a oprócz tego komercyjna, ale nie różnią się one istotnie. Obie umożliwiają tworzenie dopasowanych do Twoich potrzeb projektów technicznych.Oferujemy program MegaCad w następujących wersjach: MegaCAD Lt MegaCAD 2D OEM; MegaCAD 2D; MegaCAD 3D.

Namawiamy do zapoznania się ze szczegółowym ich opisem na naszej stronie internetowej megacad.pl a oprócz tego do kontaktu z nami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 21.03.2018 23:51:07)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz