Preparat do trawników

Preparat do trawników

PHU Polger-Kido zostało założone z myślą sprowadzenia do Polski doskonałej klasy preparatów służących do rolniczej oraz ogrodniczej produkcji roślinnej oraz środków niezbędnych dla ochrony środowiska.

śnisz o pięknym trawniku, a przykładowo skarpa przed chwilą została ułożona oznacza to jest dość trudno dostępna?

Zajrzyj do nas, oferujemy preparat do trawników Bio-algeen Koncentrat w płynie, który jest zawiesiną granulatu Bio-algeen Granulat.

Jak to działa?

Wystarczy wymieszać nasz koncentrat z wodą, nawozem oraz nasionami trawy oraz spryskać taką mieszanką podłoże. Koncentrat posiada właściwości tworzenia w wodzie nierozpuszczalnych struktur, które chronią podłoże przed erozją. Wschodząca trawa praktycznie zaraz puszcza korzenie oraz silne ulewy nie są w stanie zatrzymać tego procesu. Nawet po latach skarpy, na których zastosowano nasz preparat wykazują nadzwyczajnie wysoką aktywność biologiczną.

Potrzebny Ci jest stymulator systemu korzeniowego?

Racja, że posiadamy taki artykuł w swojej ofercie. Masz już dość strat, które powstają przy przesadzaniu roślin? Nasz preparat uratuje każdą roślinę.

Jak to działa?

Bio-algeen Koncentrat do korzeni wykorzystuje się na zasadzie kąpieli korzeni. Koncentrat tworzy na nich półprzepuszczalne membrany, które rozpoczynają proces osmozy, to znaczy przepływu wody w

kierunku o najwyższym stopniu koncentracji jonów, otóż do korzeni, zmuszając je z tej przyczyny do wchłonięcia wody. Dzięki temu| procesowi flora nie doznaje szoku po przesadzeniu.

Wdrożenie preparatu Bio-algeen Koncentrat do korzeni przyspiesza ukorzenienie się rośliny w nowym oraz obcym podłożu.

Nasze preparaty są gwarancją sukcesu.

Wypróbuj nas, a nie pożałujesz!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.12.2017 19:41:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz