Pomysł na imprezę urodzinową dla dziecka

Pomysł na imprezę urodzinową dla dziecka

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci to problem przed którym stają wszyscy rodzice . Duży procent z nich wybiera opcje zabawy przygotowanej przez firmy zajmujące się taka branżą . To ciekawe rozwiązanie ale też i drogie . Organizacja urodzin w domu wcale nie musi być skomplikowane a już na pewno będzie nie droższe niż wynajęcie firmy. Wystarczy niewielka ilość kreatywnoś ci i dobry impuls który postaram się wam przekazać . Do boju rodzice!

Organizacje imprezki urodzinowej należy rozpocząć od wyboru gości. Jeżeli dziecko chce zaprosić inne dzieci to postaraj się nie zapraszać dużej ilości rodziny. Dzieci czują się swobodnie w otoczeniu ludzi których znają. Mieszanie przyjęcia dla dzieci ze spotkaniem rodzinnym nie będzie dobrą decyzją.

Po wyborze gości nadszedł czas na zaproszenia. Na zaproszeniu powinny znaleźć się takie informacje jak: adres, godzina rozpoczęcia imprez oraz jej zakończenia. Miłym pomysłem jest wprowadzenie planu imprezy. Zaproszenia możesz kupić gotowe lub zrobić je własnoręcznie razem ze swoim maluchem.

Jedzenie i napoje. Największy problem organizatora urodzin. Przed skompletowaniem menu skontaktuj się z rodzicami maluszków które potwierdziły swoje przybycie i dopytaj o przeciwwskazania żywieniowe. Jeżeli takich nie ma to masz pełne pole do popisu. Tylko co podać dzieciakom? Fajnym pomysłem jest stworzenie niewielkich kolorowych kanapek które dziecko będzie stanie złapać w przerwie między zabawami. Jako danie główne możesz przygotować pizze. Każde dziecko lubi pizze. Nie rób jej robić sama. Zrób ciasto a resztę zostaw dzieciakom. Niech same zrobią sobie swoje dnie. Twoim zadaniem będzie tylko wsunięcie małych pizz do piekarnika. W ten sposób łączysz fajną zabawę z czymś bardzo pożytecznym. Dzieciaki na bank będą zachwycone.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 21.03.2018 08:38:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz