Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

Przedsiębiorstwo AGREKO to działający nieprzerwanie od 2000 roku czołowy a oprócz tego solidny fabrykant nawozów dla rolnictwa. Nasi pracownicy od wielu już lat swoją ogromną wiedzą a oprócz tego doświadczeniem w branży służą współpracującym z firmom rolnikom.

AGREKO wytwarza różne rodzaje wysokogatunkowych nawozów takich jak m.in. nawozy dolistne Grinlist, nawóz donasienny Dynavit, nawóz granulowany uniwersalny Trasvit, i wiele innych jednakowo popularnych.

Nawozy naszej produkcji prowadzą do zwiększenia plonu a oprócz tego podniesienia jego jakości. Dodatkowo podwyższają odporność roślin na wszelkiego typu choroby pochodzące od grzybów, a równocześnie wysoko ograniczają wpływ suszy na okazałość zbiorów. Nasze nawozy są także nadzwyczajnie uniwersalne, co nadzwyczajnie ułatwia ich aplikowanie w polu, a w efekcie obniża całościową cenę nawożenia.

Nawozy z serii Grinlist, to produkty mikroelementowe, które przeznaczone są z początkiem do dolistnego dokarmiania różnych gatunków roślin hodowlanych. Zestawy poszczególnych mikroelementów w naszych nawozach są bardzo dokładnie dobrane przez doświadczonych ekspertów zgodnie z potrzebami konkretnej uprawy. Nawozy dolistne naszej produkcji nie zawierają innych makroskładników aniżeli niezbędne do prawidłowego wzrostu rośliny, magnez i również siarka, co wysoko wpływa na poprawę jakości zebranych plonów. Przedsiębiorstwo AGREKO stawia z początkiem na uniwersalność wszystkich produkowanych nawozów. W przypadku niecałkowitego zużycia danego zestawu nawozów do jednej uprawy, w bardzo niewyszukany podejście artykuł ten można zmodyfikować można w łatwy podejście zmodyfikować a oprócz tego wobec tego zastosować do nawożenia innej rośliny.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 22.03.2018 00:59:35)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz