Naprawa pojazdów elektrycznych

Naprawa pojazdów elektrycznych

Electrocar.pl sp. z o.o. to rzetelna, sprawdzona oraz godna zaufania firma, która od wielu lat zajmuje się pojazdami elektrycznymi. Jesteśmy jedynym w Polsce reprezentantem amerykańskiej firmy Club Car, która cieszy się sporą popularnością w wielu różnych krajach. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo nie tylko znakomite pojazdy elektryczne, ale również sprawdzone części zamienne, akumulatory oraz akcesoria do każdego pojazdu elektrycznego. Warto wspomnieć również i o tym, że od 2009 roku prowadzona przez nas firma jest również reprezentantem marki Trojan Battery Company, czyli sporego amerykańskiego producenta trakcyjnych akumulatorów.

Dla naszej firmy bardzo istotnym priorytetem od lat jest satysfakcja oraz zadowolenie naszych klientów, dlatego także dostarczamy najlepsze pojazdy elektryczne w naprawdę konkurencyjnych cenach. Ciągle podążamy za wszystkimi nowinkami i trendami w motoryzacji, aby być w stanie zaspokoić coraz to szersze wymagania naszych klientów. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasze niezawodne akumulatory trakcyjne – kwasowe oraz akumulatory AGM, które mogą pochwalić się sporym zastosowaniem i wieloma zadowolonymi klientami. Kompleksową ofertę wykonywanych przez nas usług oraz więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo zwykle na stronie electrocar.pl, do zapoznania się z którą bardzo gorąco zapraszamy.

Jako jedna z nielicznych firm w naszym kraju prowadzimy również profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny dla pojazdów marki Club Car. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części oraz zatrudniamy najbardziej doświadczonych mechaników, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających napraw.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 10.08.2017 05:01:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz