Konwertery antenowe

Konwertery antenowe

Firma Goldex działa od wielu lat na rynku. Posiada rozległe doświadczenie w branży a także oferuje w sprzedaży doskonałej klasy sprzęt znanych a także cenionych producentów. Firma specjalizuje się w sprzedaży anten satelitarnych, konwerterów, tunerów, modemów a także niezbędnych akcesoriów.

Jedną z ofercie są przystępne cenowo stojaki antenowe różnego rodzaju, dobierane do klienta w zależności od indywidualnych potrzeb. Stojak antenowy L-300 wytwarzany jest ze stali nierdzewnej a także ocynkowany, posiada uchwyt od długości 25-30 cm zaślepiony od góry plastikowym kapturkiem. Średnica rury to 40mm. Natomiast oferowany stojak L-400 jest odrobinę dłuższy za to posiada takie same parametry jak poprzednik. Trzecim jest produkowany w kolorze czarnym uniwersalny stojak przyścienny. Kolejnym a także ostatnim modelem dostępnym w sklepie jest uchwyt balkonowy z płytką czołową zapewniającą stabilne przymocowanie.

W całości zrobiony jest ze stali a także ocynkowany co dodatkowo zabezpiecza go przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Ten produkt jest objęty certyfikatem jakości, który gwarantuje wytrzymałość a także solidność produktu. Potwierdza spełnienie wszelkich norm w zakresie bezpieczeństwa, stateczności a także wytrzymałości mechanicznej.

Wszystkie stojaki antenowe proponowane przez firmę Goldex spełniają niezbędne normy a także standardy. Wykonywane są z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje wytrzymałość produktu przez bez liku lat. Wdrożenie najnowszej technologii w procesie produkcji pozwala zminimalizować ceny a także zaproponować produkt o doskonałej klasy. Specjalna wnioskowanie sprawia, że dostępne stojaki antenowe są odporne na działania szkodliwych czynników.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 10.12.2017 18:50:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz