Gaz do obrony

Gaz do obrony

Czy chcesz poczuć się bezpiecznie gdziekolwiek jesteś? Niejednokrotnie wracasz do domu późnymi wieczorami oraz boisz się, że być może spotkać Cię coś nieprzyjemnego? Jeżeli tak idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie gaz obronny!

Nasza firma istnieje na rynku od 2015r., choć wcześniejsze doświadczenie oraz zaufanie naszych klientów zdobyliśmy w serwisie internetowym allegro.

W naszej ofercie znajdą Państwo gaz pieprzowy w dwóch rodzajach:

-gaz obronny typu CO zawierający kapsaicynem który jest całkowicie skuteczny, gdy zostanie naniesiony wprost na twarz oraz oczy napastnika,

-gaz pieprzowy typu SC CN zawierający środek, który odparowuje. Gaz taki po naniesieniu go na ubranie powoduje odparowanie oraz podrażnienie przeciwnika.

Powinno się zauważyć, że gaz obronny jest skuteczny zawsze, bez względu na odczuwania progu bólu osoby atakującej.

Oferujemy również paralizatory, które są skuteczną formą zagwarantowania poczucia bezpieczeństwa. Dzięki nim w sposób skuteczny obezwładnią oraz unieszkodliwią Państwo napastnika

W naszym asortymencie znajduje się także gaz na psy, który po użyciu spowoduje silne podrażnienie śluzówki zwierzęcia, co będzie skutkowało tym, że pies przy bezpośrednim kontakcie bez wątpliwości zaprzestanie ataku.

O ile, wiec poszukują Państwo skutecznej formy zadbania o własne bezpieczeństwo, koniecznie powinniście zaznajomić się z naszą propozycją! Nasze artykuły są pełni legalne oraz skuteczne i przede wszystkim posiadają konkurencyjną na rynku cenę! Z naszych usług skorzystało w tej chwili wielu klientów oraz każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach! Dołącz do nich również oraz Ty, a przekonasz się, że antynapastnik.pl to najlepszy sklep internetowy oferujący artykuły do samoobrony!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 18.03.2018 05:38:43)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz