Brykiet kominkowy ruf

Brykiet kominkowy ruf

NOVA TRADE może zaoferować Państwu najlepszej klasy brykiet kominkowy, który doskonale nadaje się zarówno do używania w kominkach, jak a oprócz tego w piecach. W pierwszej kolejności polecamy Państwu nasz brykiet RUF, który zrobiony jest z czystej trociny brzozowej (70%) i z trociny sosnowej (30%). W sprzedaży posiadamy również brykiet kominkowy Pini Kay, który za to zrealizowany jest z trociny dębowo-bukowej, cieszącej się w naszym kraju sporym zainteresowaniem.

Bardzo istotną wartością w naszej firmie jest zwykle zadowolenie klientów, z tej przyczyny staramy się zawsze zaoferować im jak najlepsze produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracujemy między innymi z klientami hurtowymi, jak a oprócz tego również klientami detalicznymi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Nova-trade współpracuje lecz i z krajowymi odbiorcami, lecz również z wieloma klientami z zagranicy. Naszą biomasę dostarczamy również do wielu elektrowni krajowych, co jest najlepszym potwierdzeniem najlepszej klasy oferowanych przez nas artykułów.

Na naszej stronie internetowej nova-trade.com.pl mogą Państwo zostać poinformowanym raczej więcej o naszej firmie, sprawdzić aktualną propozycję a oprócz tego taryfa i w specjalnej galerii przyjrzeć się niektóre z naszych artykułów. Oferowany przez nas brykiet kominkowy pakowany jest zawsze w bardzo mocne worki 10 kg. Każdemu klientowi zapewniamy transport biomasy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki brykiet wybrać z naszej szerokiej oferty sprzedażowej, to służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Skorzystaj z oferty NOVA TRADE nadal współcześnie a oprócz tego przekonaj się tenże sam, że to otóż to nasza przedsiębiorstwo proponuje najtańszy a oprócz tego w najwyższym stopniu oszczędnościowy brykiet na rynku.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.05.2018 14:00:34)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz