Altany ogrodowe kute

Altany ogrodowe kute

Znana Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg oferuje Państwu duży dobór swoich towarów.

Przedsiębiorstwo wykonuje różne przedmioty z wysoko przetworzonego artystycznie metalu, wykonując m. in. ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty kute, latarnie stojące i również przyścienne, żyrandole do kościołów i również innych wnętrz.

Trudnimy się też rekonstruowaniem starych detali kowalskich. Wszystkie towary, jakie realizujemy dla naszych klientów, tworzymy na bazie własnych, autorskich projektów, które dostosowujemy do życzeń i również wymagań zamawiających. Zwracamy też uwagę na to, tak aby rzecz, jaki wykonaliśmy w naszej pracowni, do perfekcji komponował się z wnętrzem, w którym będzie on funkcjonował.

Wykonujemy też wszelkie indywidualne i również nietypowe zlecenia w zakresie kowalstwa artystycznego. Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdego zadania, jesteśmy otwarci i również z zapałem doradzamy naszym klientom, rozwiewając ich wątpliwości. Pracownia Kowalstwa Artystycznego Zbigniew Szerląg ma uprawnienia konserwatorskie w zakresie kowalstwa artystycznego wydane przez wojewódzkiego konserwatora zabytków i również w takim razie nasza przedsiębiorstwo, jeśli zachodzi tak potrzeba, realizuje też prace konserwatorskie.

Paramy się też wystrojem wnętrz obiektów sakralnych. Projektujemy i również wykonujemy kraty kute, kute żyrandole, kinkiety, świeczniki i również inne elementy dekoracyjne. Do naszej pracy podchodzimy starannie i również profesjonalnie, zależy nam bowiem na uznaniu i również zadowoleniu klientów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kowalstwoszerlag.pl i również do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej pracowni.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 26.03.2017 16:53:28)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.09.2016 05:46:59)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz