Neurologopeda – Ewelina Elwertowska

Neurologopeda - Ewelina Elwertowska

Fundamentem działalności Elektrostymulacjapodniebienia.pl są specjalistyczne usługi związane z bezbolesną elektrostymulacją podniebienia.

Nasze usługi kieruje jak też do osób wymagających stymulowania rozwoju mowy, i osób z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami dyslalicznymi, afazją, rozszczepem podniebienia, przebytymi zabiegami w obrębie jamy ustnej. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie, z tej przyczyny sprostamy oczekiwaniom nawet w największym stopniu wymagających pacjentów. Świadczona przez nas elektrostymulacja podniebienia wspomaga kompleksowe leczenie osób z zaburzeniami logopedycznymi. Przez sporo lat naszej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Zaznajomiliśmy się z wieloma niełatwymi przypadkami naszych pacjentów, dzięki czemu możemy stale podnosić standard naszych usług.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, z tej przyczyny bezbłędnie znamy wymagania naszych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych aparatów do bezbolesnej elektroterapii. Umożliwia on wykorzystanie czterdziestu podstawowych rodzajów prądów i szerokie zakresy ich regulacji – szczegółowo dobieramy parametry do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. O ile zależy Ci na szybkich a także skutecznych efektach zalecamy serię dziesięciu zabiegów, 4-5 razy w tygodniu. Gwarantujemy wsparcie pooperacyjne i kompleksową opiekę. Współpracujemy z Instytutem Matki a także Dziecka w Warszawie.

Mamy świetne podejście do dzieci, z tej przyczyny żaden pacjent nie będzie musiał bać się zabiegu. Zabiegi elektrostymulacji podniebienia realizujemy fachowo a także błyskawicznie – czas trwania wynosi około 15 minut.

Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 24.11.2017 07:52:03)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz