Proktolog warszawa

Proktolog warszawa

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z wieloma odbytymi kursami w kierunku chirurgii a także proktologii oferuje leczenie uzależnień od alkoholu metodą wszczepiania esperalu.

Jest to metoda naprawdę skuteczna, jednakże prowadzi pewne niebezpieczeństwa u osób z niej korzystających nieprzestrzegających bezwzględnego spożywania alkoholu na przestrzeni leczenia. W przypadku złamania zakazu dochodzi bowiem do sporego wzrostu aldehydu octowego w organizmie, a z tej przyczyny występują objawy, które mogą zagrażać życiu osoby korzystającej z terapii. Poza ryzykiem po ekspozycyjnym na coś mocniejszego zabieg jest całkowicie bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

W ofercie kliniki znajduje się także kompleksowa ocena proktologiczna. W przypadku tych, dość wstydliwych, przypadłości, ważne jest odpowiednie zdefiniowanie problemu a także rozpoczęcie terapii, a a w szczególności porada mająca na celu uświadomienie pacjenta, co powoduje jego dolegliwość. Zmiana sposobu życia, może mieć bowiem, zasadniczy wpływ na leczenie hemoroidów. Na ich powstawanie wpływa w tym także: ciąża, nieodpowiednia dieta uboga w błonnik, siedzący tryb życia jak również preferencje seksualne. Oprócz hemoroidów porady mogą dotyczyć przetok, ropni a także innych schorzeń okołoodbytniczych. Nadto chirurg oferuje poradnictwo w zakresie szeroko pojętej chirurgii ogólnej. Przede wszystkim usuwanie drobnych zmian typu tłuszczaki, znamiona, wrastające paznokcie, nacinanie ropni a także czyraków. Proponuje zdejmowanie szwów, zmianę opatrunków na ranach po zabiegowych. Możliwa jest również konsultacja a także kwalifikacja na zabiegi chirurgiczne np. przepukliny. A wszystko to dostępne w jednym miejscu.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 19.10.2018 20:48:32)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz