Www.wypozyczalnie-medyczne.pl

Www.wypozyczalnie-medyczne.pl

Sklep ortopedyczny W Bochnia. Oferujemy produkty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko jest perfekcyjne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest sterowane pilotem.

wynajem sprzętu medycznego. Świadczymy usługi wynajmu m.in. łóżek ortopedycznych, dla osób chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno użytkowników jak i asystentów. W razie potrzeby dowóz we wskazane miejsce plus złożenie. Ceny najniższe w Polsce . W naszej ofercie znajdą Państwo także schodołazy doskonale radzące sobie z barierami architektonicznymi. Oraz oferujemy podnośniki chorego. A także wózki inwalidzkie, kule rehabilitacyjne, podpórki ortopedyczne. Działamy na obszarze całego kraju, woj. podkarpackiego,. woj. dolnośląskiego. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń pod wskazany telefon, a na pewno pomożemy Wam wybrać najlepszy rodzaj sprzętu medycznego.

produkty ortopedyczne takie jak: łóżko ortopedyczne elektryczne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko jest idealne dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko ortopedyczne jest regulowane pilotem.

W naszej ofercie jest także schodołaz likwidacja schodów dla osób chorych na wózku. Jest on idealny do jazdy po schodach osób dzieci, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. Ponadto oferujemy wypożyczenie windę do opieki nad chorym. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie pacjentów. Służy pomocą w pielęgnacji i odciąża kręgosłup i plecy. U nas dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy zycie zmusi nas do zainteresowania kupna sprzętu ortopedycznego winniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które artykuły będziemy musieli kupić, a także, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Niewątpliwie nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, iż ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, które mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Znacznym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 27.02.2018 21:23:09)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz