Pielgrzymka do Włoch

Pielgrzymka do Włoch

Jesteśmy polskim prywatnym biurem podróży, które od wielu lat cały czas, z pasją oraz w sposób w pełni biegły, para się organizowaniem wyjazdów tego rodzaju jak integracyjne spotkania dla nauczycieli, pozaszkolne rady pedagogiczne, wycieczki szkolne, a szczególnie niezapomniane dla ducha wyprawy do miejsc świętych.

W naszej bogatej propozycji znajduje się pielgrzymka do Ziemi Świętej, podróż do krain tak ciekawych oraz zabytkowych jak Gruzja, Armenia, Włochy, Chiny, Grecja, Francja, Korsyka, Malta, Meksyk czy Portugalia. Cały czas powiększamy propozycje wyjazdowe. Jesteśmy 100% gwarantem ciekawie oraz bezpiecznie spędzonego czasu. Zapewniamy niskie ceny oraz zajmujące trasy pielgrzymkowe. Przygotowujemy chętnie kolejne katalogi, które można nabyć z prowadzonej przez nas strony internetowej, oraz wciąż otwieramy się na rozmaite możliwości. Nasza firma daje możność wynajęcia busów i również autokarów o różnorodnym standardzie, wyposażeniu oraz koszcie. Każda z takich ofert jest obliczana indywidualnie. W rekomendowanym przez biuro taborze znajdują się składy 18-osobowe, 20-osobowe oraz 26-osobowe, jeśli chodzi o busy, jak również 30-osobowe, 35-osobowe, 49-osobowe, 57-osobowe, 59-osobowe oraz 67-osobowe pojazdy autobusowe. Cechujemy się nowoczesnością: używamy elektronicznego obiegu dokumentów. Jesteśmy również przyjaźni środowisku: segregujemy odpady, zbieramy makulaturę oraz plastikowe nakrętki, niszczymy elektrośmieci.

Prowadzimy cykl audycji, w których zapoznajemy słuchaczy z historią, jak również kulturą krajów znajdujących się na wycieczkowej korona drzewa. Zapewniamy o pełnej satysfakcji oraz wyjątkowych wrażeniach każdego, kto zdecyduje się wybrać z nami na wycieczkę.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 22.10.2018 00:44:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz