Pisklęta – drob.com.pl

Pisklęta - drob.com.pl

Na stronie drob.com.pl jest szeroka oferta Wielkopolskiej Spółki Drobiarskiej DROB S.A., która prowadzi działalność związaną z odchowem różnego typu drobiu.

Posiadamy wysokiej klasy pisklęta kacze, kurze, gęsie oraz indycze, a poza tym sprzedajemy odchowane kury w celach reprodukcyjnych czy też przeznaczone do produkcji jaj. Naszymi klientami mogą być zarówno duże fermy drobiowe jak oraz małe gospodarstwa wiejskie. Nasze nowoczesne zakłady wylęgowe w Gnieźnie, Wałczu, Nowym Tomyślu, Wschowie oraz Tulcach są objęte odpowiednim nadzorem, który ma na celu zagwarantowanie towaru wolnego od chorób. Poza tym parametry naszego drobiu poddawane są częstej kontroli, dzięki czemu wiemy, czy ptactwo ma zapewnione odpowiednie środowisko do życia oraz rozrostu, a nowoczesny narzędzia umożliwia regulację warunków otoczenia naszych towarów. Nowe pisklęta są poddawane mocnej selekcji, która pozwala na uzyskanie jak najlepszej jakości. W zakładach produkcyjnych stosowana jest technologia Petersime, która jest sprawdzonym rozwiązaniem w zarządzaniu inkubacją jaj. Daje to możliwość to na kontrolę różnych czynników takich jak poziom dwutlenku węgla czy też wilgotność. Sporym zainteresowaniem cieszą się pisklęta kacze w tym rasy pekin oraz mieszańce. Sprzedajemy także pisklęta brojlerowskie, które cechują się odpowiednio szybszym od kur przyrostem dobowym wagi. DROB S.A. jest sprawdzonym źródłem piskląt za sprawą wieloletniemu doświadczeniu w hodowli drobiu zarówno grzebiącego jak oraz wodnego.

Zapewniamy także dopasowany transport towaru do miejsca docelowego. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.05.2019 10:33:41)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 21.06.2019 02:38:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz