Fryzjer w Poznaniu

Fryzjer w Poznaniu

Każdy fryzjer wie, że kluczem do sukcesu jest dobranie fryzury klientowi w taki sposób, aby po wyjściu z salonu czuł się odmieniony. A co znaczy odnieść sukces przy doborze fryzury? Wtedy, gdy klient wróci za jakiś czas uznając, że znalazł swoją fryzjerkę, to to właśnie jest sukces. Salon Lolo Manolo jest jednym z najlepszych zakładów fryzjerskich w Poznaniu zatrudniającym dobrze przeszkolony i wybrany personel. Fryzjerki Lola przeszły szkolenie u znanego Poznańskiego fryzjera, jednocześnie wynosząc sporą dawkę manier przy wykonywaniu usługi związanej z włosami.Przygotowując nasz salon postawiliśmy sobie za cel oddanie do użytku firmy, która spełnia oczekiwania każdego klienta, także najmłodszych. Dlatego stworzyliśmy specjalny fotel fryzjerski dla dzieci, a także salę zabaw, na której najmłodsi mogą spędzić miło czas w oczekiwaniu na swojego tatę, który właśnie uzyskuje nową fryzurę dzięki naszej wykwalifikowanej fryzjerce.Dobry fryzjer, jakim jest lolo manolo, to nie wszystko. Postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi o organizację urodzin dla dzieci. Przygotowaliśmy specjalne urodziny tematyczne. Niektóre z tematów przyjęć związane są bezpośrednio z usługą fryzjerską. Np zarówno dla dziewczynek i chłopaków przygotowaliśmy specjalne urodziny, podczas których dzieci korzystają swobodnie z naszego fryzjerskiego przybytku, naszych kosmetyków, a w tym wszystkim bierze udział nasz wykwalifikowany personel, który jest uzupełnieniem animatorki.Zapraszamy serdecznie do naszego fryzjera. Nasz salon mieści się przy ulicy Sielskiej w Poznaniu. Zapraszamy także na naszą stronę na facebooku i do galerii zdjęć, na której prezentujemy to, co dzieje się u nas.


Ocena: 4,67/5 (6 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 239 (ostatnio: 25.08.2019 20:39:53)
  • yahoo: 22 (ostatnio: 20.06.2019 08:21:25)

Podlinkuj wpis:

2 responses on Fryzjer w Poznaniu

  1. Każdego roku, gdy zbliżał się dzień urodzin mojego dziecka, z nerwami zaczęłam szukać fajnych pomysłów na zorganizowanie imprezy. I znowu lista pytań, jak to wszystko zrobić, jakie zabawy wymyślić, aby wszyscy bawili się dobrze. Zaczęłam więc szperać w Internecie, z nadzieją, że znajdę jakąś fajną inspirację. Ale znalazłam coś więcej. Znalazłam miejsce, gdzie organizowane są urodziny dla dzieci w Poznaniu. W pierwszej chwili zwątpiłam, że to pomyłka. W praktyce weszłam na stronę, na której swoje usługi oferuje fryzjer dla dzieci w Poznaniu. Ale już po chwili znalazłam opinie odnośnie urządzanych tam imprez. Jedna opinia, później następna i następna. Okazało się, że ich oferta jest świetna a dzieci bawią się fantastycznie. Zaskoczyła mnie ich oferta urodzin tematycznych. Dziś sama ich polecam, bo ja nie musiałam zajmować się niczym a moje małe szczęście było wniebowzięte.

  2. Moje włosy mnie irytują. Są proste, w dodatku strasznie sztywne, że w domu trudno jest je ułożyć. A kiedy już mi się uda, to po chwili wszystko się psuje. Ale znalazłam na nie skuteczny sposób. Znalazłam świetny salon fryzjerski w Poznaniu, w którym tną mi włosy tak, że po myciu bez problemu robię wystrzałową fryzurę. Jakiś czas temu czytałam opinie o ich usługach, że bajecznie układają włosy, że korzystają z kosmetyków, które odżywiają włosy podczas zabiegów. Ale ja nie bardzo wierzę w tego typu opinie. A dzisiaj sama muszę przyznać, że to faktycznie dobry fryzjer w Poznaniu. Jeżeli do tej pory musiałam spotykać amatorów, to tym razem mam prezent od losu. A i jeszcze fajne jest to, że mogę zabrać ze sobą dziecko. Jest tam rewelacyjna sala zabaw, gdzie dziecko może się bawić, a ja w miłej atmosferze i z kubkiem pysznej kawy mam czas, by się zrelaksować.

Dodaj komentarz