Angielski dla dorosłych Kraków

Angielski dla dorosłych Kraków

Język angielski to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków, którymi posługują się ludzie, prawie w każdym krańcu świata. Jego znajomość otwiera nam nowe sposobności, pomaga w karierze, ułatwia życie towarzyskie.

Różnorodne GRUPY WIEKOWE

Nauka angielskiego wskazana jest w zasadzie w każdym wieku, o czym można się przekonać w szkole Speaking House.

Proponujemy kursy dla najmłodszych, młodzieży a oprócz tego dorosłych. Nasze zajęcia skupiają się na praktycznym wykorzystaniu języka w życiu codziennym. Pomagają one przełamać barierę językową, poznać nowe zwroty a oprócz tego zasady gramatyczne. Mnogość przeprowadzanych konwersacji pomaga w nabyciu płynności językowej.

BUSINESS ENGLISH

W naszej szkole organizujemy także zajęcia z Business English. Język biznesowy, niejednokrotnie wykorzystywany na co dzień w pracy, poniekąd różni się od codziennej konwersacji ze znajomymi.

W czasie kursu przedstawimy różnice między językiem formalnym a oprócz tego nieformalnym, nauczymy biznesowych zwrotów a oprócz tego dodamy pewności siebie w trakcie oficjalnych spotkań.

KURSY INDYWIDUALNE

Nasza propozycja to nie tylko popołudniowe kursy grupowe. Osobom z niestandardowymi godzinami pracy proponujemy kursy indywidualne. To znakomity sposób na podszkolenie języka, przygotowanie się do egzaminu albo rozmowy o pracę. Poziom zajęć a oprócz tego impet dopasowane są pod jednego kursanta, więc efekty nauki widać w zasadzie błyskawicznie!

Oferta DLA FIRM

Co niemiara przedsiębiorstw a oprócz tego korporacji zdaje sobie sprawę, iż nauka angielskiego pośród pracowników jest bardzo istotna, więc zapraszamy do kontaktu firmy, którym zależy na poprawie jakości języka angielskiego.

Oferujemy kurs w siedzibie firmy, które położą nacisk na komunikację zarówno formalną, jak a oprócz tego nieformalną. Nauczymy pracowników jak rozmawiać z klientem a oprócz tego w jaki sposób odpisywać profesjonalnie na e-maile.

Czekamy na Ciebie!


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 23.09.2018 14:19:51)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz