Szklane panele kuchenne Kraków

Szklane panele kuchenne Kraków

Nasze przedsiębiorstwo to rodzinny biznes z długoletnią tradycją sięgającą aż 1956 roku, kiedy to Piotr Dubiel otworzył swój najważniejszy własny zakład w Rabce Zdroju. Po trzydziestu latach jego syn Paweł Dubiel założył przedsiębiorstwo DUBIELGLASS.

Naszym kluczowym produktem są drzwi szklane, które produkujemy z dbałością o szczegóły z dobrej jakości surowców. Drzwi produkowane są ze szkła hartowanego przeważnie o grubości 8 oznacza to 10 mm. Dzięki wykorzystaniu techniki sklejania dwóch tafli szkła folią laminacyjną możliwe jest produkowanie drzwi szklanych z fotografią umieszczoną wewnątrz pośród szybami. Taka technika wpływa na projektowanie produktów o nowoczesnych wzorach a oprócz tego umożliwia personalizację zamówień.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla domów, biur i również na różnego gatunku powierzchnie użytkowe. Realizujemy usługi kompleksowe zaczynając od projektu, aż po montaż drzwi u klienta.

W propozycji posiadamy dobrej jakości artykuły takie jak:

– balustrady ze szkła,

– schody ,

– witraże szklane,

– lustra zwykłe i również ozdobne,

– kabiny prysznicowe,

– panele naścienne,

– szyby do mebli i również drzwi,

– okucia.

Realizujemy także usługi w dziedzinie obróbki szkła tj.:

– cięcie szkła,

– laminowanie,

– szlifowanie

– emaliowanie

– wiercenie/klejenie,

– wykonujemy druk na szkle,

– hartowanie.

Na naszej stronie www dubielglass.pl umieściliśmy poza propozycją sprzedażową także przykładowe zdjęcia naszych realizacji. Na stronie dostępne są także nasze katalogi w wersji PDF, a dla wygody klientów umożliwiamy zamówienie katalogu w formie papierowej poprzez skorzystanie z formularza „Zamów katalog”.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 22.03.2017 18:24:11)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz