Koty Maine Coon

Koty Maine Coon

O ile jesteś jednostką, jaka fascynuje się zwierzakami, to na pewno poważnie intryguje Cię kwestia kotów. Zwierzaki te są wyjątkowo radosne i umieją sprawić człowiekowi masę radości. W dniu dzisiejszym pragniemy zaprezentować Wam dwa rodzaje tych kociaków, jakie są wzajemnie wyjątkowo regularnie mieszana. Wspominamy tu rzecz jasna o kotach Maine Coon, jakie systematycznie plątane są z kociakami leśnymi norweskimi. Ufamy, iż po zapoznaniu się z poniższymi wiadomościami uda się Wam prawidłowo rozróżnić te kocięta i zapamiętać czym tak na prawdę te dwa gatunki kotów się od siebie różnią.

Koty powyższe na pierwszy rzut oka są do siebie niezmiernie podobne. Łączy je wygląd zewnętrzny, który dla człowieka niobeznanego może być niemalże taki sam. Fakty są jednak takie, że kocięta te są inne, a różnice najbardziej uwypuklają się w takich dla przykładu cechach: przede wszystkim chodzi o wagę, koty norweskie leśne są odrobinę cięższe. Koty leśne norweskie mają też wyraźnie uwydatnione kości policzkowe jak również większe oczy, jakie są szerzej rozstawione. Co dla poniektórych istotne, koty leśne norweskie mają milsze w dotyku owłosienie, z drugiej strony koty Maine Coon mają bardziej pierzastą głowę. Strasznie interesujące jest też to, że koty leśne norweskie nie są w stanie miauczeć, a umiejętność tę świetnie opanowaną mają koty Maine Coon.

Obie te rasy łączy jednak to, iż są one niesamowicie przyjacielskie i lubią dzieci. Świetnie są przez to świetne do zakupu w rodzinnym domu.

Gdzie można kupić koty Maine Coon?

Jeśli zamartwiasz się nad tym, w jakim miejscu nabyć ma się możliwość koty MaineCoon, jakie mają szansę być świetnym umilaczem życia dla każdego, to powinieneś zrozumieć, że hodowle kotów Maine Coon odnajdziesz całym kraju. Skutkiem tego bez trudu znajdziesz taką hodowlę, która jest w pobliżu Twojego zamieszkania i spełnia każde Twoje oczekiwania. Żeby zobaczyć bazę najbardziej znanych hodowli zajrzeć musisz na tę witrynę: http://kotymainecoon.pl/hodowle-maine-coon/. Do czego z resztą szczerze Cię przekonujemy, ponieważ kocięta o jakich mowa to świetne zwierzęta!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 10 (ostatnio: 17.10.2018 03:07:27)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 26.04.2016 04:08:10)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz