Usługi transportowe

Usługi transportowe

Szukasz firmy transportowej, która przewozi artykuły do Szwajcarii, Niemiec czy też Włoch? Jesteś we właściwym miejscu! TWD Logistic to polska firma, która operuje właśnie w tych państwach, oraz wielu innych.

Właścicielami tej zasłużonej już firmy transportowej są Agnieszka Otto i również Marek Niżankiewicz, innymi słowy ludzie, którzy o logistyce a także spedycji wiedzą raczej wszystko.

Personel TWD Logistic dba o każdy szczegół związany z przewozem danego towaru a także cierpliwie realizuje swoje obowiązki a także zadania. Potwierdzić to mogą bezsprzecznie klienci, którzy chwalą indywidualne a także rzetelne podejście do każdego zamówienia.

Największe rozeznanie TWD posiada w Szwajcarii. Poza przewozem artykułów do tego kraju, firma jest w stanie pomóc w dokonywaniu odpraw celnych a także wszystkich rzeczy z tym związanych. Jest to możliwe dlatego, gdyż TWD współpracuje z agencjami celnymi na obszarze Szwajcarii w tym momencie od wielu lat. Opróćz tego, firma może poszczycić się wieloletnią współpracą ze znanymi eksporterami a także importerami i również z doświadczonymi spedycjami krajowymi a także zagranicznymi.

TWD Logistic działa w całej Europie, lecz preferowanymi kierunkami są takie państwa jak Węgry, Austria, Słowenia, Chorwacja a także wspomniane wyżej Niemcy, Szwajcaria a także Włochy.

TWD to szczególnie definicja szybkiej dostawy przewożonych ładunków i również kompetentna a także wysoka jakość realizowanych usług. W dodatku firma gwarantuje stały kontakt z kierowcą a także sposobność monitorowania przewożonego towaru.

TWD Logistic Sp. J. swoją lokalizację posiada w Gliwicach przy ul. Kościuszki 1c. Więcej informacji można uzyskać na stronie firmowej www.twdlog.pl czy też na oficjalnej stronie na Facebooku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 30.11.2018 04:13:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz