Trawy pastewne

Trawy pastewne

Przedsiębiorstwo Agri Land jest firmą, która działa na rynku od 2000 roku. Od początku jej działalności skupiała się na sprzedaży nasion lucerny, oraz produkcji jakościowych mieszanek trawy. Ciągle przedsiębiorstwo oferuje klientom coraz lepsze odmiany lucerny, dopasowywane do warunków panujących w Polsce, za sprawą współpracy z zagranicznymi hodowcami lucerny, w szczególności z amerykańskim Forage Genetics. Lucerna – nasiona od firmy Agri Land to trzy odmiany lucerny – legend, legendairy oraz perfecta. Odmiany te pochodzą z amerykańskiej hodowli a oprócz tego wyróżniają się wytwarzaniem aż 5 liści, gdzie standardowe posiadają wyłącznie 3. Wszystkie te odmiany osiągają wysokie plony, co jest niezwykle korzystne dla hodowców.

Jedną z istotnych zalet lucerny z hodowli amerykańskiej jest niższa zawartość szkodliwej substancji – saponiny, którą zalicza się do szkodliwych dla zwierząt. Lucerna od firmy Agri Land może być przeznaczona do bezpośredniego karmienia, ale także na siano, kiszonkę lub sianokiszonkę.

Innym wyrobem, który oferuje Agri Land są trawy pastewne. W katalogu można odkryć mieszanki traw od ogólnych mieszanek z drobnonasiennymi roślinami motylkowatymi, przez te w wyższym stopniu skupione na poszczególnych odmianach – mieszanki z koniczyną białą, z koniczyną łąkową a także szwedzką. Do wyboru są jeszcze mieszanki łąkowe, pastwiskowe, uniwersalne jak też jednoroczne. Wszystkie oferowane przez nas mieszanki mają swoje specyficzne wymagania uprawne oraz są przeznaczone pod rozmaite sposoby użytkowania – kośnego, pastwiskowego lub też kośno-pastwiskowego.

Firma Agri Land to rzetelna przedsiębiorstwo, dbająca o swoich klientów oraz o jakość proponowanych towarów, za sprawą czego jest ani chybi godna polecenia.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.06.2019 12:15:33)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz