Telebim na komunię

Telebim na komunię

Firma Sintel Multimedia jest działającą w całej Unii Europejskiej firmą zapewniającą najlepszej jakości sprzęt audio i również video do zagwarantowania oprawy imprezom sportowym, wydarzeniom kulturalnym, religijnym czy naukowym, konferencjom a także w e-sporcie.

W swojej propozycji posiadamy telebimy diodowe zewnętrzne o wymiarach 6m x 4m, 5mx3m, 5mx4m, 4mx3m, 3mx2m, jak i telebimy diodowe na przyczepach mobilnych, telebimy diodowe wewnętrzne LED SMD, a do tego ekrany projekcyjne, konferencyjne i również eventowe projektory multimedialne, sprzęt nagłaśniający, telewizory plazmowe, LCD czy LED. Słowem wszystko, iżby zagwarantować najlepszej klasy oprawę audio-wizualną, dopasowną do Państwa potrzeb i również upodobań. Świadczymy najem telebimów led firmom i również osobom prywatnym wspólnie ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami, w szczególności z systemem sms do, na przykład, konkursów z nagrodami, głosowania czy też masowej wysyłki wiadomości. Wszystko to po to, iżby zagwarantować kompleksowe i również profesjonalne usługi na miarę Państwa wymagań. Hołdujemy zasadzie, że Państwa zadowolenie jest dla naszego przedsiębiorstwa sprawą kluczową!

Swoją ofertę dedykujemy także do barów, pubów i również restauracji a także innych instytucji, chcących zagwarantować sobie możliwość emitowania wydarzeń sportowych każdego poziomu – od okręgowych zawodów po mistrzostwa świata – na dużym ekranie. Solidny telebim strefa kibica także mieć powinna, a nasza firma zapewnia najlepsze. A nic tak nie jednoczy rodaków jak wspólne oglądanie zmagań zarówno narodowej reprezentacji, jak i lokalnej drużyny w drodze do zwycięstwa.

Jeśli szukacie Państwo telebimów i również akcesoriów doskonałej klasy w atrakcyjnej cenie dla uświetnienia swojego przedsięwzięcia- namawiamy do kontaktu z przedsiębiorstwem Sentinel Multimedia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 17.10.2018 23:56:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz