Profile plastikowe

Profile plastikowe

Historia firmy Europrofil sięga 2003 roku. Już od prawie 15 lat staramy się łączyć użytkowanie tworzyw sztucznych wraz z ekologią. Wytwarzając swoje produkty wykorzystujemy ścinki poprodukcyjne PVC-U, które są poddawane procesowi odzysku.

Jesteśmy uznanym w Polsce Północnej odbiorcą ścinków poprodukcyjnych tego rodzaju. Surowiec poddany odzyskowi oferujemy także jako regranulat PVC wytwórcom parapetów, profili okiennych, grodzic a także innych wyrobów stosujących ten materiał. Kupując nasze produkty mogą mieć Państwo gwarancje, że są to wyroby wysokiej klasy a przy tym mogą Państwo wespół z nami troszczyć się o środowisko.

Przemiał a także regranulat pvc, który mamy w swojej ofercie jest pozyskiwany w procesie recyklingu, niemniej jednak jest to materiał wysokiej klasy. Proces technologiczny obejmuje między innymi selekcje a także sortowanie ścinków (oddzielenie innych materiałów od PVC) a także poddanie ich regranulacji. W czasie materiał poddawany jest procesowi odgazowania a także usunięciu wszystkich zanieczyszczeń. W swojej ofercie posiadamy także listwy parapetowe transportowo-montażowe (profile pcv). Wytwarzamy modele odpowiadające wszystkim systemom okiennym w dzisiejszych czasach stosowanym w Polsce – Aluplast, Veka, Brügmann, Decco, Rehau, Rehau KBE, Schüco, Gealan, Trocal.

Listwa podokienna to wielokomorowy profil wyposażony w uszczelkę, który jest na zawsze połączony z oknem. Listwy takie ułatwiają transport a także montaż okien a także zapewniają bardzo dobrą termoregulację a także niską przepustowość dźwiękową mieszkań a także domów. Ich implementacja zwiększa także odporność na siłę statyczną co jest przydatne np. w przypadku włamania.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 03.12.2018 06:35:35)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 12.01.2019 04:42:05)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz