Producent regałów magazynowych

Producent regałów magazynowych

W każdej firmie, niezależnie na branżę, niewątpliwie potrzebne są różnego rodzaju regały. Natomiast ich bardzo duży asortyment przyprawić może o zawrót głowy. Jaki więc kupić regał do biura, jaki do magazynu, a jaki do archiwum? Regały do archiwumW biurze i w

pomieszczeniach, gdzie gromadzone są różnego rodzaju papiery najlepiej spisze się regał archiwalny. Budowa takiego regału pozwala na układanie na nim ciężkich segregatorów oraz kartonów wypełnionych dokumentami. Częstokroć fabrykanci takich regałów posiadają w swojej ofercie elegancie modele, które wspaniale będą wpisywać się w wystrój sali konferencyjnej czy gabinetu prezesa. Zatem mogą być nie tylko niezwykle funkcjonalną półką, niemniej jednak także ozdobą wszystkich pomieszczeń. Paletowe regały magazynoweDo magazynu wykorzystywane są regały magazynowe. Takie regały są na tyle wytrzymałe, żeby utrzymać ogromne ciężary. Oprócz tego ich obsługa pozwala na poruszanie się pomiędzy nimi za pomocą wózków widłowych jak również nakładanie i zdejmowanie z półek towaru za pomocą tego rodzaju sprzętu. Regały grawitacyjneRegały grawitacyjne to stosunkowo nowa oferta dla przedsiębiorstw. Nie jest tak mocny jak regał magazynowy, jednak potrafi utrzymać dość masywne rzeczy. Jego największą cechą jest lekkość konstrukcji i niezwykle łatwy montaż.

O firmieJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów składowania i rozwiązań które wykorzystywane są w rozmaitych magazynach. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie typy regałów do magazynów. Naszą specjalnością są: regały grawitacyjne, regały archiwalne, metalowe regały magazynowe i wiele innych. Dzięki oryginalnym modułowym rozwiązaniom i oryginalnemu, bardzo szybkiemu, bez śrubowemu montażowi dopuszczalne jest zagospodarowanie każdej powierzchni magazynowej.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 04.12.2018 02:37:48)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz