Nieruchomości przemysłowe Łódź

Nieruchomości przemysłowe Łódź

Łódzka SSE to specjalny obszar wydzielony na terenie województw łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego. Ponad jeden i pół tysiąca hektarów terenu objętych specjalnymi ulgami podatkowymi oraz atrakcyjne położenie w centrum Europy sprawiają, że jest to rewelacyjny wybór dla inwestorów. Na terenie Strefy od lat z powodzeniem stawiane są mieszkania deweloperskie, biura na wynajem a także hale produkcyjne, a wszystko to przy minimum kosztów oraz zachowaniu najmniejszego możliwego ryzyka inwestycji.

Każdy wkład finansowy na terenie ŁSSE jest objęty pomocą publiczną. Pomoc taka, przyznawana w formie zwolnienia z podatku dochodowego, przysługuje z tytułu inwestycji w infrastrukturę, ale także dla każdego przedsiębiorcy, który tworzy nowe miejsca pracy. Na dodatek, w niektórych przypadkach, istnieje możliwość zwolnienia z podatku od nieruchomości. Pragniemy wspierać małe oraz średnie firmy, z tej przyczyny nich przewidziane są największe ulgi.

Pomoc publiczna ŁSSE nie kończy się jednak na ulgach podatkowych. Pracownicy Strefy pomagają również w sporządzaniu wniosków o podłączenie mediów, tj. gaz czy elektryczność, oraz w kontaktach z zarządcami tychże sieci. Na dodatek, w ramach działania Strefy funkcjonuje program Partner, zawierający szeroki zakres rzetelnych oraz sprawdzonych partnerów biznesowych, których obecność okazuje się przydatna na każdym etapie prowadzenia inwestycji, od projektów technicznych, przez budowę oraz nadzór, aż po rekrutację pracowników oraz doradztwo finansowe.

Dzięki wyjątkowym warunkom, jakie proponuje inwestorom Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, mogą oni być pewni swoich inwestycji jak nigdy dotąd. Dzięki ulgom podatkowym oraz doradztwu finansowemu ryzyko praktycznie nie istnieje, a dogodna lokalizacja oraz rozbudowana obwód komunikacyjna ułatwiają prowadzenie inwestycji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 11.11.2018 04:14:38)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz