Klucz dynamometryczny

Klucz dynamometryczny

King Tony jest wytwórcą narzędzi, który jest znany zarówno w naszym kraju, jak a także na całym świecie. Od ponad 40 lat firma zaopatruje w swoje towary klientów w różnych krajach, zaś na polskim rynku działa od ponad 20 lat.

Główna produkcja narzędzi odbywa się na Tajwanie, stamtąd zaś jest transportowana do oddziałów w ponad stu krajach na różnych kontynentach. Utensylia wytwarzane przez King Tony są cenione w wielu dziedzinach przemysłu. W swojej propozycji firma posiada zarówno sprzęt ręczne, jak a także pneumatyczne, takie jak między innymi: klucze nasadowe, bity, wbijaki, klucze płaskie, nasadki, przedłużki, itp. Do tego oferujemy także przybory samochodowe, skrzynki i również szafki narzędziowe, i również urządzenia warsztatowe.

Pracownicy przedsiębiorstwa posiadają ogromne doświadczenie a także z radością podzielą się z klientami swoją wiedzą branżową, o ile tylko będzie potrzebna pomoc doradcza. Narzędzia wytwarzane przez King Tony cieszą się bardzo dobrą opinią, są niezwykle wytrzymałe a także dobre jakościowo, za sprawą czego mamy niezwykle wysokie zaufanie ukontentowanych klientów. Oferowane sprzęt przewyższają gatunkowo co niemiara innych marek. Dzięki starannemu procesowi produkcji, i również wykorzystywanym materiałom wysokiego rodzaju, wszystek negatywny wpływ na środowisko został sprowadzony do minimalnego stopnia. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie oferty produktowej do potrzeb nabywców i również zaopatrywanie narzędzi a także akcesoriów, które będą wyróżniać się jakością wykonania i również wytrzymałością, by mogły służyć w warsztatach a także różnych miejscach branży przemysłowej przez długie lata.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 14.09.2018 04:20:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz