Drukarki UV

Drukarki UV

Nasza firma para się rzetelną obsługą z zakresu maszyn DTG. W naszej propozycji można odkryć między innymi: drukarki flatbed, materiały eksploatacyjne, atramenty, tusze UV, a także urządzenia pomocnicze. Na naszej stronie internetowej capricorn.biz.pl, znajdą Państwo sporo informacji o działalności, którą prowadzimy. Artykuły, które oferujemy są najlepszej jakości. U nas będą Państwo mogli nabyć w najlepszej cenie nową serię podkładów i atramentów, które zagwarantuję najlepszą jakość i również trwałość nadruków. Posiadamy również rozległą gamę materiałów eksploatacyjnych marki DuPoint. U nas mogą Państwo nabyć najnowsze drukarki SmartJet.

To szalenie profesjonalne drukarki, które służą do bezpośredniego druku cyfrowego na odzieży włoskiej. Wpis na koszulkach białych a także czarnych jest ekspresowy, gdyż trwa ledwie 35 sekund! W drukarce użyto ciśnieniowy system zarządzania atramentem. Możemy wydrukować dekoracje na dwóch koszulkach w ciągu jednego przebiegu! Drukarka jest zarządzana przez odpowiednią aplikację.

U nas nabędą Państwo równiez w niezwykle przystępnych cenach atramenty Image Armor. Posiadają one szereg pozytywnych opinii od zadowolonych klientów. Cechują się wysokiej klasy trwałością. W naszej rozległej propozycji znajdą Państwo między innymi płyny czyszczące, atramenty, a oprócz tego podkłady renomowanej firmy Armor E series. Są one kompatybilne z każdą głowicą EPSONA. Na zamówienie są dostępne artykuły do zastosowań z innymi głowicami, na przykład: RICOH R-series. Oferujemy również drukarki UV, które oparte są na głowicy DX5. Jest tu doskonałe stacja węzłowa jakości wydruku z niskimi kosztami. Zaletą jest to, że za niewielką cenę można zakupić rewelacyjnej jakości urządzenia. Zapraszamy Państwa miło do wypróbowania naszych usług.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 15.09.2018 23:12:30)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz