Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Ubezpieczenia oc Gdańsk Morena

Firma Intraplus.pl to ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia dla klientów indywidualnych a także firm, na dogodnych warunkach. W propozycji biura znajdują się ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia zdrowotne a także na życie, ubezpieczenia komunikacyjne (OC, AC, NNW, mini casco, szyby a także auto pomocy), ubezpieczenia rolnicze, ubezpieczenia turystyczne a także sporo innych form ubezpieczenia, dostosowanych do potrzeb niemal każdej osoby bądź instytucji. Niezależnie od usług typowo ubezpieczeniowych, biuro proponuje również pomoc prawną obejmującą m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowania bądź asystę przy naprawie powypadkowej pojazdu. Za sprawą tego oferta biura jest pełna a także jego klient nie musi się martwić o sprawy ubezpieczeniowe na każdym etapie dopinania formalności

Aby skorzystać z propozycji biura, wystarczy napisać wiadomość online bądź też zadzwonić pod numer telefonu dostępny na stronie internetowej. Znajdujący się pod nim agent ubezpieczeniowy jest w stanie udzielić kompetentnej pomocy w wyborze propozycji idealnie dostosowanej do konkretnego przypadku. Osoby mieszkające na obszarze Gdańska mogą także odwiedzić biuro położone przy ul. Myśliwskiej 33D, lokal 74. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 18:00 a także w soboty od godz. 10:00 do 14:00.

Biuro ubezpieczeniowe Intra Plus istnieje na rynku w tej chwili od 25 lat. Dzięki sporemu doświadczeniu posiada ono sprawdzonych klientów zarówno na rynku lokalnym, jak a także na rynku ogólnopolskim. Współpraca ze specjalistami z wielu dziedzin sprawia, że oferta ubezpieczeniowa jest skonstruowana niemal bez zarzutu, dlatego że uwzględnia wszystkie oczekiwania ubezpieczonych osób.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 13.09.2017 12:32:06)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz