Usługi księgowe Łowicz

Usługi księgowe Łowicz

Szukasz rzetelnej i również sprawdzonej firmy outsourcingowej? Zależy Ci na tym, by gwarantowała ona obsługę na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie? O ile tak koniecznie powinieneś skontaktować się owszem z nami!

Firma ICC Consulting Human Resources to firma założona przez osoby z wieloletnim doświadczaniem i również wiedzą merytoryczną w zakresie proponowanych usług. To, w czym się trudnimy to:

  • księgowość,
  • administracja kadrowa i również płacowa,
  • Human Resources,
  • szkolenia BHP,
  • ewidencjonowanie czasu pracy,
  • usługi w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Do perfekcji zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest Państwa ukontentowanie z naszych usług tym samym do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając pełną odpowiedzialność za powierzone zadania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez członkostwo w różnego gatunku szkoleniach, które sprawiają, że jesteśmy przyzwoicie zorientowani w aktualnie obowiązujących przepisach i również wymaganiach rynku. Za sprawą naszej pomocy mogą Państwo skutecznie zmniejszyć koszty działalności gospodarczej, a oprócz tego zwiększyć poufność i również obronność danych.

Z naszej propozycji skorzystało natychmiast mnóstwo firm i również każda wypowiada się o nas jedynie w samych superlatywach, polecając nas innym. Wierzymy, że również i również Państwo skorzystacie z naszych usługi i również dołączycie do grona ukontentowanych i również wiernych klientów.

Każdy korzystający z naszych usług do oporu września 2017 roku zapłaci 50% ceny, którą musi uiszczać w obecnym biurze rachunkowym. Przy skorzystaniu z usług administracji kadrowej kompleksową usługę BHP oferujemy darmowo! Zachęcamy do nawiązania kontaktu już dziś!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 19.10.2018 20:33:23)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz