Porady podatkowe

Porady podatkowe

Przedsiębiorstwo Proxima-doradztwopodatkowe.pl to kompetentna kancelaria działająca w zakresie doradztwa podatkowego. Siedziba naszej firmy mieści się w Nowym Sączu. Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych, za sprawą czego zyskujesz pewność, że świadczone przez nas usługi znajdują się na najlepszym poziomie. W ramach naszych usług proponujemy profesjonalne doradztwo podatkowe i postępowanie podatkowe.
Nasze porady podatkowe są przekazywane w zrozumiałym dla klienta języku. Załatwiamy wszelkie formalności w zakresie dokumentacji, ewidencji oraz rozliczania podatków. Prócz tego prowadzimy biuro rachunkowe, a także realizujemy usługę zastępstwa prawnego w sporach sądowych oraz arbitrażu.
Świadczymy pomoc prawną, trudnimy się w obsłudze przedsiębiorstw oraz spółek. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty finansowe ( tak zwane rewizje finansowe) w celu potwierdzenia rzetelności oraz jasności sytuacji majątkowej w przedsiębiorstwie.
Wykonujemy również audyty podatkowe, to znaczy analizy strategii finansowych w firmie. W skład naszej propozycji wchodzi również audyt kadry oraz płac, który pomaga przedsiębiorcom zoptymalizować politykę personalną. Jesteśmy zespołem rzetelnych ekspertów. Posiadamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ażeby zapewnić mu, jak najlepszą obsługę. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak oraz klientów indywidualnych. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną, a odpowiemy na każde Twoje zapytanie i udzielimy Ci ważnych informacji.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 17.09.2018 09:34:15)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz